Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Corsair H115 Extreme për procesor, 140 mm

Kodi i produktit:
184502
Drita e pasme:
Jo
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM3, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
147.50 
Ju kurseni : 13.00   (9%)
134.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohesi i procesorëve Corasit H115 Extreme transferon nxehtësinë në ujë qarkullues, që transferohet në radiator përmes gypave. Kablloja Corsair poseduese, lidhet në portin e USB të pllakëzës amë, që përmes softuerit mund të konfigurohen në përformancë. Dimensionet e radiatorit janë 140 x 312 x 26 mm. Në radiator mund të instalohen deri në 2 ftohës të madhësisë 140 mm. Përkrahë socket të Intel dhe AMD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8435910715508
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CW-9060027-WW
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
4 Shkurt 2016
Lartësia e ftohësit [mm]:
26
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
40
Përmasat:
140 x 312 x 26
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ajrit (CFM):
104,65
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM3, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Ftohës Corsair H115 Extreme për procesor edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE