Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës CORSAIR H75 për procesor, 120 mm

Kodi i produktit:
139595
Drita e pasme:
Jo
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM3, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi Corsar H75 shëndrron nxehtësinë në ujë, që e transmeton atë në radiator. Në radiator është i instaluar një ftohës 120 mm. Përveç këtij ftohësi, në radiator mund të instalohen edhe dy të tjerë, me madhësi pre 120 mm. Ftohësit mund të lidhen në pllakëzën amë përmes konektorit 4-pin PW, dhe shpejtësia e tyre mund të kontrollohet nga sensori i pllakëzës amë. Përkrah këto lloje të socket: LGA1150, LGA1366, LGA1156, LGA1155, LGA2011 ,AM2 / AM3 / FM1 / FM2.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
843591045834
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CW-9060015-WW
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
30 Tetor 2013
Lartësia e ftohësit [mm]:
25
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
31,4
Përmasat:
120 x 152 x 25
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ajrit (CFM):
54
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM3, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Ftohës CORSAIR H75 për procesor edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE