Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës Enermax T.B.Apollish UCTA12N-BL, 120 mm, LED i kaltër

Kodi i produktit:
85374
EAN:
4713157730855
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
UCTA12N-BL
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Plastik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Enermax T.B.Apollish UCTA12N-R me 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 900 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 17 dBA. Dizajni i veçantë me 13 tehe me dritë LED të kaltër dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 100.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 4-gjilpëra me kabllo me gjatësi 350 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713157730855
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
UCTA12N-BL
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Plastik
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
17
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Shpejtësia e ajrit (CFM):
37,54
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
900
Ueb-i i prodhuesit:
Enermax.com.tw

Bashkangjitja Ftohës Enermax T.B.Apollish UCTA12N-BL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE