Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Enermax T.B.Apollish UCTA14N-BL, 140 mm, LED i kaltër

Kodi i produktit:
85377
EAN:
4713157730879
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
UCTA14N-BL
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Plastik

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Enermax T.B.Apollish UCTA14N-BL me 140 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 750 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 15 dBA. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me dritë LED të kaltër dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 100.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 3-gjilpëra me kabllo me gjatësi 350 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713157730879
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
UCTA14N-BL
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Plastik
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
15
Përmasat [mm]:
139 x 139 x 25
Prodhuesi:
Enermax
Shpejtësia e ajrit (CFM):
45,4
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
750
Ueb-i i prodhuesit:
Enermax.com.tw

Bashkangjitja Ftohës Enermax T.B.Apollish UCTA14N-BL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE