Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Enermax UCDFP12P D.F. Pressure, 120mm

Kodi i produktit:
211645
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4713157722058
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
UCDFP12P
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Enermax UCDFP12P D.F. Pressure me 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 800 deri 2000 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës nga 16 deri 27 dBA dhe fuqi ajrosëse prej 72.46 deri në 154.53 CFM. Teknologjia DFR menjëherë fryn pluhurin, duke zgjatur kështu jetën e ftohësit. Në praktikë, ftohësi brenda 10 sekondave të parë merr një shpejtësi maksimale për të larguar pluhurin, pastaj kthehet në gjendjen paraprak. Kurse gjatë operimit standard, ju mund të zgjedhni një nga tre mundësit e funksionimit tejet të ulët, mesatar apo ultra të shpejtë. Ftohësi ka dimensione 120 x 120 x 25mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4713157722058
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
UCDFP12P
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
27
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Enermax
Shpejtësia e ajrit (CFM):
85,43
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Ueb-i i prodhuesit:
Enermax.com.tw

Bashkangjitja Ftohës Enermax UCDFP12P D.F. Pressure edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE