Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Fractal Design Dynamic GP, 120 mm

Kodi i produktit:
172506
Drita e pasme:
Jo
EAN:
7350041083290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FD-FAN-DYN-GP12-BK
Lansuar:
30 Maj 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Fractal Design Dynamic me 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Fractal Design ka fuqi rrotulluese të ventilatorit me 1200 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 19.4 dBA. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të zezë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 3 gjilpëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
7350041083290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FD-FAN-DYN-GP12-BK
Lansuar:
30 Maj 2015
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
19,4
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Fractal Design
Shpejtësia e ajrit (CFM):
52,3
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 200
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Bashkangjitja Ftohës Fractal Design Dynamic GP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE