Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës i procesorit Zalman CNPS9900 MAX (BLUE)

Kodi i produktit:
224321
Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
Lartësia e ftohësit [mm]:
152
Lidhës:
4pin (PWM)

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 
Ju kurseni : 21.00   (34%)
41.50 € * Përfshirë TVSH-në
34% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Zalman, prodhuese e njohur e komponentëve kompjuterikë dhe periferikëve, sjell në treg ftohësin tuaj të CPU të etiketuar CNPS9900 MAX, i cili ofron kapacitet të lartë ftohës dhe ventilator me ndriçim blu LED. Ndërtuar në mënyrë optimale, bakri i pastër në mënyrë efektive shpërndan nxehtësinë nga CPU duke përdorur gypat "heatpipes", ndërsa një ventilator i fuqishëm 135 mm por tepër i qetë me shpejtësi e freskon ftohësin për funksionim të qëndrueshëm të CPU-së. Ka një nivel zhurme prej 18-30 dBA ± 10% dhe një shpejtësi prej 900-1500 RPM ± 10%. Është në përputhje me Intel 775/1150/1151/1155/1156/1366/2011 / 2011-3 / 2066 dhe AMD FM1 / FM2 (+) / AM2 (+) / AM3 (+) / AM4.

Vlerësimet

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
Lartësia e ftohësit [mm]:
152
Lidhës:
4pin (PWM)

Bashkangjitja Ftohës i procesorit Zalman CNPS9900 MAX (BLUE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE