Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me sistem uji NZXT Kraken G10 VGA, i bardhë

Kodi i produktit:
147253
EAN:
5060301691005
Ftohës për memorie VGA:
Ftohës për procesor VGA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-KRG10-W1

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 
Ju kurseni : 3.00   (8%)
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi NYXT Kraken G10 është adapter me sistem të ftohjes i cili në shumicën e rasteve përdoret për ftohjen e kartave grafike me fuqi të lartë, adapteri kondensues me diametër 92 mm ka shpejtësi të rrotullimi deri 1500 rrotullime për minutë dhe lidhet me energji elektrike me sistem 3 - gjilpërësh. Ftohësi përkrahë ftohjen e kartave grafike të tipave: Nvidia: GTX 980, 970, 780 Ti, 780, 770, 760, Titan, 680, 670, 660Ti, 660, 580, 570, 560Ti, 560, 560s and AMD R9 290x*, 290*, 280 times, 280**, 270X, 270 HD7970, 7950, 7870, 7850, 6970, 6950, 6870, 6850, 6790, 6770, 5870, 5850, 5830të, gjithashtu ftohësi është dizajnuar të ftohë procesorët e modelit të kompanisë NZXT: Kraken X60, X40 Kraken; Corsair: H110, H90, H75, H55, H50; Antec: Kuhler H2O 920V4, Kuhler H2O 620V4, Kuhler H2O 920, Kuhler H2O 620; Thermaltake: Water 3.0 Extreme, Water 3.0 Pro, Water 3.0 Performer, Water 2.0 Extreme Water 2.0 Pro Water 2.0 Performer; Zalman: LQ-320, LQ-315, LQ-310th. Ftohësi ka dimensione 177 x 32.5 x 110.6 mm dhe peshon 290 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5060301691005
Ftohës për memorie VGA:
Ftohës për procesor VGA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-KRG10-W1
Lansuar:
18 Mars 2014
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Përmasat [mm]:
177 x 32,5 x 110,6
Prodhuesi:
NZXT
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE