Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me ujë për CPU Be quiet! Silent Loop, 280 mm

Kodi i produktit:
202869
Drita e pasme:
Jo
Përmasat:
319 x 144 x 30
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
400
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

173.50 
Ju kurseni : 54.00   (31%)
119.50 € * Përfshirë TVSH-në
31% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi Be Quiet Silent Loop është ftohës i cili përdorë sistemin e ujit - kondensatorët dhe shërben për ftohjen e CPU me TPD (Energji termale) 400 W për pajisjet Intel LGA 775 / 1150 / 1151 / 1155 / 1156 / 1366 / 2011-3 një AMD AM2(+) / AM3(+) / FM1 / FM2(+). Ftohësi përbëhet nga dy gypa ftohës për qarkullim të ujit dhe ka dy ventilatorë me diametër 140 x 140 mm i cili rrotullohet me shpejtësi deri 1600 rrotullime për minutë, mundëson qarkullim të ajrit deri 94.2 CFM dhe krijon zhurma deri 37.3 dBA. Pajisja lidhet me kompjuter me lidhës 4 - gjilpërësh i cili siguron jetëgjatësi deri 80.000 orë, peshon 1,574 gram dhe ka dimensione të përgjithshme 319 x 144 x 55 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052185285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BW003
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
22 Nëntor 2016
Lartësia e ftohësit [mm]:
55
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
37,3
Përmasat:
319 x 144 x 30
Përmasat [mm]:
319 x 144 x 55
Pesha (g):
1 574
Prodhuesi:
Be quiet!
Shpejtësia e ajrit (CFM):
94,2
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 600
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Bashkangjitja Ftohës me ujë për CPU Be quiet! Silent Loop edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE