Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Noctua NF-A14 PWM IPPC-2000, 140 mm

Kodi i produktit:
155422
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315438
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A14 iPPC-2000 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Noctua NF-A14 PWM IPPC-2000 me 140 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit me 2000 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 31.5 dBA. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të zezë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 150.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 4-gjilpëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315438
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A14 iPPC-2000 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
2 Korrik 2014
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
31,5
Përmasat [mm]:
140 x 140 x 25
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës Noctua NF-A14 PWM IPPC-2000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE