Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Noctua NF-A14 ULN, 140 mm

Kodi i produktit:
119868
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123314820
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A14 ULN
Kontroll i shpejtësisë:
Manual

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 
Ju kurseni : 3.00   (11%)
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Noctua NF-A14 ULN me 140 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit me 650 deri 800 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 11.9 dBA. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të kaftë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 150.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 3-gjilpëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123314820
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A14 ULN
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lansuar:
4 Dhjetor 2012
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
11,9
Përmasat [mm]:
140 x 140 x 25
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ajrit (CFM):
47
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
800
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës Noctua NF-A14 ULN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE