Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Noctua NF-A4x10 FLX, 40 mm

Kodi i produktit:
117081
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123314691
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A4x10 FLX
Lansuar:
19 Tetor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Noctua NF-FLX A4x10 me 40 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Noctua ka fuqi rrotulluese të ventilatorit me 4500 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës deri 17.9 dBA, dhe mundësi të qarkullimit të ajrit deri 8.2 CFM. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të kaftë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 150.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 4-gjilpëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123314691
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A4x10 FLX
Lansuar:
19 Tetor 2012
Lloji:
Plastik
Madhësia e ventilatorit:
40 x 40
Niveli i zhurmës (dB):
17,9
Përmasat [mm]:
40 x 40 x 10
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
4 500
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës Noctua NF-A4x10 FLX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE