Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Noctua NF-A8 FLX, 80 mm

Kodi i produktit:
160205
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315483
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A8 FLX
Kontroll i shpejtësisë:
Manual

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 
Ju kurseni : 4.00   (19%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Noctua NF-A8 FLX me 80 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Noctua ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 2000 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës deri 16.1 dBA, dhe mundësi të qarkullimit të ajrit deri 50.4 m3/h. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të kaftë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 150.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 3-gjilpëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315483
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A8 FLX
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lansuar:
23 Shtator 2014
Lloji:
Plastik
Madhësia e ventilatorit:
80 x 80
Niveli i zhurmës (dB):
16,1
Përmasat [mm]:
80 x 80 x 25
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës Noctua NF-A8 FLX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE