Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Noctua NF-A9x14 PWM, 92 mm

Kodi i produktit:
117083
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123314776
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A9x14 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
22.50 
Ju kurseni : 4.00   (18%)
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Noctua NF-A9x14 PWM me 92 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Noctua ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 300 deri 2200 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës deri 19.9 dBA, dhe mundësi të qarkullimit të ajrit deri 50.5 m3/h. Dizajni i veçantë me nëntë tehe me ngjyrë të kaftë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 150.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 4-gjilpëra. Dimensionet e ftohësit janë 92 x 92 x 14 mm. Ftohësi ka të integruar sistem PWM të kontrollimit të shpejtësisë së ventilatorit në mënyrë automatike poshtë - lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123314776
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A9x14 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
19 Tetor 2012
Lloji:
Plastik
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Niveli i zhurmës (dB):
19,9
Përmasat [mm]:
92 x 92 x 14
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 200
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës Noctua NF-A9x14 PWM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE