Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Noctua NF-F12 PWM IPPC-3000, 120 mm, i zi - kaftë

Kodi i produktit:
155429
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-F12 iPPC-3000 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
31.50 
Ju kurseni : 6.00   (19%)
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Noctua NF-F12 PWM IPPC-3000 me 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Noctua ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 3000 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës 43.5 dBA dhe qarkullim të ajrit deri 186.7 m^3/h. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të zezë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 150.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 4-gjilpëra. Dimensionet e ftohësit janë 120 x 120 x 25 mm. Ftohësi ka të integruar sistemin PWM i cili mundëson kontrollimin automatik të shpejtësisë së ventilatorit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-F12 iPPC-3000 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
2 Korrik 2014
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
43,5
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
3 000
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës Noctua NF-F12 PWM IPPC-3000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE