Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Noctua NF-S12A FLX, 120 mm, i kaftë - bardhë

Kodi i produktit:
124351
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123314905
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-S12A FLX
Kontroll i shpejtësisë:
Manual

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Noctua NF-S12A FLXme 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Noctua ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 1200 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës 17.8 dBA dhe qarkullim të ajrit 107.5 CMH. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të kaftë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 150.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 4-gjilpëra me kabllo 30 cm. Dimensionet e ftohësit janë 120 x 120 x 25 mm. Ftohësi ka të integruar sistemin LAN dhe ULNA i cili mundëson kontrollin mbi shpejtësinë e ventilatorit në bazë të nevojës për ulje deri 900 rrotullime për minutë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123314905
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-S12A FLX
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lansuar:
7 Mars 2013
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
17,8
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 200
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës Noctua NF-S12A FLX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE