Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për AMD procesor Noctua NH-D15 SE-AM4, 140 mm

Kodi i produktit:
208712
Drita e pasme:
Jo
Përmasat:
150 x 160 x 135
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
220
Socket (slot):
AMD AM4
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
107.50 
Ju kurseni : 12.00   (11%)
95.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi Noctua NH-D15 SE-AM4 është ftohës i cili përdorë ventilatorët dhe shërben për ftohjen e CPU me TPD (Energji termale). Ftohësi përbëhet nga 6 gypa bakri ftohës për qarkullim të ajrit dhe ka dy ventilatorë me diametër 140 x 140 mm i cili rrotullohet me shpejtësi deri 1200 rrotullime për minutë, mundëson qarkullim të ajrit në nivel të lartë mundësuar nga ventilatorët para dhe prapa. Pajisja lidhet me kompjuter me lidhës 4 - gjilpërësh dhe ka jetëgjatësi 150.000 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NH-D15 SE-AM4
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
4 Mars 2017
Lartësia e ftohësit [mm]:
165
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120, 140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
24,6
Përmasat:
150 x 160 x 135
Përmasat [mm]:
150 x 165 x 161
Pesha (g):
1 320
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ajrit (CFM):
82,51
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Socket (slot):
AMD AM4
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
220
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës për AMD procesor Noctua NH-D15 SE-AM4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE