Ftohës për CPU Arctic Freezer 33 eSport edition Red

Kodi i produktit:
220765
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700146
Lartësia e ftohësit [mm]:
150
Lidhës:
4pin (PWM)
Mundësi e instalimit të RAM:

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky ftohës ka karakterizohet me nivel me të ulët të zhurmës, efiçiencë të ftohjes, mundësi më të lehta të montimit dhe është pjesë e teknologjisë së ftohjes së bazuar me dy ventilatorë. Kontrolli i shpejtësisë mundësohet përmes teknikës PWM (konektor 4 pinësh) e cila ofron saktësi të madhe të rregullimit të shpejtësisë së ventilatorit. Sikurse ftohësit tjerë, edhe ky përbëhet nga disa pjesë. Pjesa kryesore është blloku i cili ka kontakt direkt me CPU-në nga ku e nxjerr nxehtësinë për ta shpërndarë më pas në pjesët tjera. Pjesët tjera përbëhen nga struktura e trashë e aluminit dhe një numër i madh i fletëzave të holla të cilat mundësojnë emetimin e nxehtësisë. Është kompatibil me procesorët e mëposhtëm: AMD AM4 and Intel LGA 1150/1151/1155/1156/2011 * / 2011-3 * Parametrat kryesorë: Diametri e ventillatorëve: 120 mm Dimensionet e përgjithshme: 123 x 150 x 103 mm Shpejtësia: 200 - 1800 RPM (PWM) Pesha: 805 g Niveli i zhurmës: 24.4 dB (0.5 son)

Vlerësimet

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700146
Lartësia e ftohësit [mm]:
150
Lidhës:
4pin (PWM)
Mundësi e instalimit të RAM:

Bashkangjitja Ftohës për CPU Arctic Freezer 33 eSport edition Red edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE