Ftohës për CPU Arctic Freezer 33 eSport edition Yellow

Kodi i produktit:
220763
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700160
Lartësia e ftohësit [mm]:
150
Lidhës:
4pin (PWM)
Mundësi e instalimit të RAM:

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 
Ju kurseni : 3.00   (5%)
54.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Arctic sjell në treg serinë speciale të ftohësve Freezer 33 eSports Edition. Ashtu si na tregon edhe emri ky ftohës ofron fuqi adekuate dhe dukje elegante i dizajnuar për të kënaqur lojtarët profesionistë. Posedon dy ventilator pa zhurmë, 120 mm, të montuar përballë. Ventilatorët kanë kapacitet 200-1800 RPM. I përshtatshëm për AMD AM4 dhe Intel LGA 1150/1151/1155/1156/2011 * / 2011-3. Dimensionet e ftohësit janë 123 x 150 x 103 kurse pesha 805 gram.

Vlerësimet

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700160
Lartësia e ftohësit [mm]:
150
Lidhës:
4pin (PWM)
Mundësi e instalimit të RAM:

Bashkangjitja Ftohës për CPU Arctic Freezer 33 eSport edition Yellow edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE