Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Arctic Freezer 33 TR, i kuq

Kodi i produktit:
220767
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700221
Lartësia e ftohësit [mm]:
155
Lidhës:
4pin (PWM)

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Arctic Freezer është një ftohës i fuqishëm i procesorit, i cili ka katër tuba të shprëndarjes së nxehtësisë të krijuar prej bakri. Ai ofron një shpejtësi prej 200 - 1800 RPM (PWM) dhe një nivel zhurme prej 0.5 son. Baza ftohëse është përmirësuar në priza masive AMD TR4 dhe ftohësi BioniX F120 është çiftuar për të ftohur dhe për të trajtuar procesorët 180 W TDP AMD Ryzen. Ky ftohës Freezer 33 TR nuk është vetëm i lehtë për t'u instaluar, por edhe i sigurt në rastin e transportit kompjuterik. Produkti është në përputhje me bazat AMD AM4 / TR4 dhe Intel LGA 2011 * / 2011-3 (* vetëm 80 x 80 mm).

Vlerësimet

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700221
Lartësia e ftohësit [mm]:
155
Lidhës:
4pin (PWM)

Bashkangjitja Ftohës Arctic Freezer 33 TR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE