Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për CPU Be quiet! Pure Rock, 120 mm

Kodi i produktit:
198449
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
19,1
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
150
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 
Ju kurseni : 3.00   (7%)
41.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi Be Quiet Dark Rock TF është ftohës i cili shërben për ftohjen e CPU me prizë 190 W për pajisjet AMD AM2, AMD AM2 + AMD AM3 AMD AM3 +, AMD FM1, AMD FM2 AMD FM2 +, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366 Intel 2011 Intel 2011-3. Ftohësi përbëhet nga gypat ftohës 6x6 të dhe ka ventilatorë me diametër 120 x 120 mm i cili rrotullohet me shpejtësi deri 1500 rrotullime për minutë, mundëson qarkullim të ajrit deri 51.4 CFM dhe krijon zhurma deri 19.1 dBA. Pajisja lidhet me kompjuter me lidhës 4 - gjilpërësh i cili siguron jetëgjatësi deri 300.000 orë, peshon 660 gram dhe ka dimensione të përgjithshme 62.5 x 121 x 155 mm.

Vlerësimet

Nice
Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052183915
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BK009
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
14 Shtator 2016
Lartësia e ftohësit [mm]:
155
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Mundësi e instalimit të RAM:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
19,1
Përmasat:
62,5 x 121 x 155
Përmasat [mm]:
87,5 x 121 x 155
Pesha (g):
660
Prodhuesi:
Be quiet!
Shpejtësia e ajrit (CFM):
51,4
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
150
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Bashkangjitja Ftohës për CPU Be quiet! Pure Rock edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE