Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për CPU Coolermaster Hyper 212, 120 mm, LED i kuq

Kodi i produktit:
203210
Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
Niveli i zhurmës (dB):
31
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
150
Socket (slot):
AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 600

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
41.50 
Ju kurseni : 5.00   (12%)
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ftohësi Coolermaster Hyper 212 me dritë të kuqe LED është ftohës i cili përdorë ventilatorët dhe shërben për ftohjen e CPU me TPD (Energji termale) 200 W për pajisjet Intel 1LGA 775 / 1150 / 1151 /1155 / 1156 / 2011 / 2011-3 and AMD AM2 + / AM3 (+) / FM1 / FM2 (+). Ftohësi përbëhet nga 4 gypa bakri ftohës për qarkullim të ujit dhe ka ventilatorë me diametër 120 x 120 mm i cili rrotullohet me shpejtësi deri 1600 rrotullime për minutë, mundëson qarkullim të ajrit deri 66.3 CFM dhe krijon zhurma deri 31 dBA. Pajisja lidhet me kompjuter me lidhës 4 - gjilpërësh i cili siguron jetëgjatësi deri 40.000 orë, peshon 634 gram dhe ka dimensione të përgjithshme 184 x 160 x 120 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
EAN:
4719512053379
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RR-212L-16PR-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
30 Nëntor 2016
Lartësia e ftohësit [mm]:
160
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
31
Përmasat:
60 x 160 x 116
Përmasat [mm]:
84 x 160 x 120
Pesha (g):
634
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
66,3
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 600
Socket (slot):
AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
150
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Bashkangjitja Ftohës për CPU Coolermaster Hyper 212 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE