Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop CoolerMaster NotePal ErgoStand III, 17'', i zi

Kodi i produktit:
166064
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512047378
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBS-E32K-GP

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 17'' me ftohës me diametër 230 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit 500 deri 800 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës deri 21 dBA dhe qarkullim të ajrit 72 CFM. Ftohësi funksionon me katër USB port një miniUSB port dhe një microUSB port, dhe ka vend tëvendosur mbajtës kundër rrëshqitjes. Dimensionit e produktit janë 385 x 280 x 46.7 mm dhe peshon vetëm 1.210 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512047378
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBS-E32K-GP
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lansuar:
22 Janar 2015
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
230 x 230
Niveli i zhurmës (dB):
21
Përmasat [mm]:
385 x 280 x 46.7 - 225.5
Pesha (g):
1 210
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
72
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
800
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE