Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop CoolerMaster NotePal U3, 15'' deri 19'', i bardhë

Kodi i produktit:
135258
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15, 15,4, 15,6, 16, 17, 19
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512044285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBC-U3PT-GP

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
41.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 15'' deri 19'' me tre ftohës me diametër 80 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit 950 deri 1800 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës deri 23 dBA. Ftohësi funksionon me USB port dhe ka vend të veçantë për vendosje të kabllos. Dimensionit e produktit janë 435 x 333 x 76 mm dhe peshon vetëm 1.100 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15, 15,4, 15,6, 16, 17, 19
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512044285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBC-U3PT-GP
Lansuar:
5 Shtator 2013
Lloji:
Alumin, plastikë, gomë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
80 x 80
Niveli i zhurmës (dB):
23
Përmasat [mm]:
435 x 333 x 76
Pesha (g):
1 100
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE