Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për laptop Coolermaster NotePal U3 PLUS, 15'' deri 19'', i bardhë

Kodi i produktit:
135787
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
19
Madhësia e ventilatorit:
80 x 80
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800
Shpejtësia e ajrit (CFM):
15,42
Prodhuesi:
CoolerMaster

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 15'' deri 19'' me tre ftohës me diametër 80 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit 950 deri 1800 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës deri 23 dBA dhe qarkullim të ajrit 15.42 CFM. Ftohësi funksionon me USB port dhe ka vend të veçantë për vendosje të kabllos. Dimensionit e produktit janë 435 x 333 x 76 mm dhe peshon vetëm 1.100 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
19
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512042878
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBC-U3PS-GP
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lansuar:
11 Shtator 2013
Lloji:
Alumin, plastikë, gomë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
80 x 80
Niveli i zhurmës (dB):
23
Përmasat [mm]:
435 x 333 x76
Pesha (g):
1 100
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
15,42
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE