Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop Thermaltake Massive 10 dhe 15'', i zi

Kodi i produktit:
159122
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
10, 15
EAN:
4716872058150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CLN0023
Lansuar:
13 Shtator 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 10 deri 15'' me ftohës me diametër 140 x 140 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 800 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 28.6 dBA dhe mundëson qarkullim të ajrit deri 42.5 CFM. Ftohësi funksionon me USB port dhe ka të integruar 2 të tilla. Ka dritë të kaltër LED e cila ia shton elegancën. Dimensionit e produktit janë 340 x 290 x 46 mm dhe peshon vetëm 470 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
10, 15
EAN:
4716872058150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CLN0023
Lansuar:
13 Shtator 2014
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
28,6
Përmasat [mm]:
340 x 290 x 46
Pesha (g):
470
Shpejtësia e ajrit (CFM):
42,5
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE