Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop Thermaltake Massive, 17'', i zi

Kodi i produktit:
159129
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
4717964393210
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-N003-PL14BL-A
Kontroll i shpejtësisë:
Manual

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 17'' me ftohës me diametër 140 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 1300 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 29 dBA dhe mundëson qarkullim të ajrit deri 54.11 CFM. Ftohësi funksionon me 2 USB port. Ka dritë të kaltër LED e cila ia shton elegancën. Dimensionit e produktit janë 387 x 282 x 57 mm dhe peshon vetëm 950 g..

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
4717964393210
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-N003-PL14BL-A
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lansuar:
13 Shtator 2014
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
29
Përmasat [mm]:
387 x 282 x 57
Pesha (g):
950
Prodhuesi:
Thermaltake
Shpejtësia e ajrit (CFM):
54,11
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 300
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE