Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop Yenkee YSN NB 110, 15'', i zi

Kodi i produktit:
189382
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8590669130078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
45008165

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 15'' me ftohës me diametër 140 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 1100 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 19 dBA. Ftohësi funksionon me katër USB port dhe ka vend të veçantë për vendosje të kabllos. Dimensionit e produktit janë 355 x 260 x 38 mm dhe peshon vetëm 680 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8590669130078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
45008165
Lansuar:
16 Prill 2016
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
19
Përmasat [mm]:
355 x 260 x 38
Pesha (g):
680
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 100

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE