Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për laptop Yenkee YSN NB 12, 17'', LED i kaltër - zi

Kodi i produktit:
192792
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
8590669187607
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
45011199
Lansuar:
16 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 17'' me dy ftohës me diametër 140 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 1000 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 10 dBA. Ftohësi funksionon me dy USB port, ka dritë LED të kaltër dhe ka vend të veçantë për vendosje të kabllos. Dimensionit e produktit janë 380 x 260 x 24 mm dhe peshon vetëm 720 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
8590669187607
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
45011199
Lansuar:
16 Qershor 2016
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
10
Përmasat [mm]:
380 x 260 x 24
Pesha (g):
720
Prodhuesi:
YENKEE
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 000

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE