Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për laptop Zalman ZM-NC2, 16'', i zi

Kodi i produktit:
175470
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
16
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8809213767906
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-NC2

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 16'' me ftohës me diametër 140 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 800 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi punon me nivel të ulët të zhurmës. Ftohësi funksionon me USB port dhe ka vend të veçantë për vendosje të kabllos. Dimensionit e produktit janë 340 x 310 x 45 mm dhe peshon vetëm 900 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
16
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8809213767906
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-NC2
Lansuar:
29 Korrik 2015
Lloji:
Çelik, plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Përmasat [mm]:
340 x 310 x 45
Pesha (g):
900
Prodhuesi:
Zalman
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
800

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE