Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop Zalman ZM-NS1000, 16'', i zi

Kodi i produktit:
175472
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
16
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8809213767890
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-NS1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 16'' me dy ftohës me diametër 180 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 550 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 21.5 dBA. Ftohësi funksionon me USB port dhe ka vend të veçantë për vendosje të kabllos. Dimensionit e produktit janë 352 x 315 x 45 mm dhe peshon vetëm 1300 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
16
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8809213767890
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-NS1000
Lansuar:
29 Korrik 2015
Lloji:
Çelik, plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
180 x 180
Përmasat [mm]:
352 x 315 x 45
Pesha (g):
1 300
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
550

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE