Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop Zalman ZM-NS2000, 17'', i zi

Kodi i produktit:
133911
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8809213765551
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-NS2000

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 
Ju kurseni : 2.00   (8%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 17'' me ftohës me diametër 200 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 610 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 20 dBA. Ftohësi funksionon me tre USB port dhe ka vend të veçantë për vendosje të kabllos. Dimensionit e produktit janë 377 x 283 x 52 mm dhe peshon vetëm 1100 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8809213765551
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-NS2000
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lansuar:
14 Gusht 2013
Lloji:
Çelik, plastikë, gomë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
200 x 200
Niveli i zhurmës (dB):
20
Përmasat [mm]:
377 x 283 x 52
Pesha (g):
1 100
Prodhuesi:
Zalman
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
610

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE