Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për laptop Zalman ZM-NS2000, 17'', i zi

Kodi i produktit:
133911
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8809213765551
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-NS2000

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 17'' me ftohës me diametër 200 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 610 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 20 dBA. Ftohësi funksionon me tre USB port dhe ka vend të veçantë për vendosje të kabllos. Dimensionit e produktit janë 377 x 283 x 52 mm dhe peshon vetëm 1100 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8809213765551
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-NS2000
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lansuar:
14 Gusht 2013
Lloji:
Çelik, plastikë, gomë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
200 x 200
Niveli i zhurmës (dB):
20
Përmasat [mm]:
377 x 283 x 52
Pesha (g):
1 100
Prodhuesi:
Zalman
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
610

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE