Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për notebook CONNECT IT CI-438, 17'', i zi

Kodi i produktit:
160911
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
8595610603977
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-438
Lansuar:
9 Tetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 17 '' me ftohës me diametër 130 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 900 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 23 dBA dhe mundëson qarkullim të ajrit deri 42 CFM. Ftohësi funksionon me USB port dhe ka të integruar dritë të kaltër LED e cila ia shton elegancën. Dimensionit e produktit janë 295 x 350 x 50 mm dhe peshon vetëm 380 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
8595610603977
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-438
Lansuar:
9 Tetor 2014
Lloji:
Metal, plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
130 x 130
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
23
Shpejtësia e ajrit (CFM):
42
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
900
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE