Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për notebook CONNECT IT CI-439 Double Frost, 15'', i zi

Kodi i produktit:
160912
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8595610603984
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-439

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 15 '' me dy ftohës me diametër 130 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 700 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 24 dBA dhe mundëson qarkullim të ajrit deri 40 CFM. Ftohësi funksionon me USB port dhe ka të integruar dritë të kaltër LED e cila ia shton elegancën. Dimensionit e produktit janë 280 x 320 x 50 mm dhe peshon vetë, 580 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8595610603984
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-439
Lansuar:
9 Tetor 2014
Lloji:
Metal, plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
130 x 130
Niveli i zhurmës (dB):
24
Përmasat [mm]:
280 x 320 x 50
Pesha (g):
580
Prodhuesi:
Connect IT
Shpejtësia e ajrit (CFM):
40
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
700
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE