Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për procesor NZXT Kraken X31 + uji për ftohës

Kodi i produktit:
156170
EAN:
5060301691333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-KRX31-01
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
16 Korrik 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
88.50 
Ju kurseni : 9.00   (10%)
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi për procesor është i dizajnuar me madhësi prej 120 mm dhe 120 mm PWM. Përbërja kryesore e ujit për ftohës është alumini. Ftohësi përkrah Intel socket të llojit LGA 2011-3, 1366, 1156, 1155, 1150 and AMD FM2, FM1, AM3 +, AM3, AM2 +, AM2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5060301691333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-KRX31-01
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
16 Korrik 2014
Lloji:
Bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
34
Përmasat:
120 x 120 x 30
Prodhuesi:
NZXT
Shpejtësia e ajrit (CFM):
81,32
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com

Bashkangjitja Ftohës për procesor NZXT Kraken X31 + uji për ftohës edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE