Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me ujë për procesor, NZXT Kraken X52, 2x120mm

Kodi i produktit:
202408
Drita e pasme:
Po (RGB)
Niveli i zhurmës (dB):
36
Socket (slot):
AMD AM4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
144.50 
Ju kurseni : 11.00   (8%)
133.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modeli përmban dy ftohës Aer P 120 mm. Blloku i ftohesit bazikisht është i përbërë nga bakri. Ftohësit kanë shtatë tehe që janë të dizajnuara për lirimin e ajrit, dhe janë të bazuara në depozitat hidro-dinamike. Ftohësi përkrah këto lloje të Intel socket: Intel Socket 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366 Intel 2011 Intel 2011-3. Shpejtësia e ftohëseve është 2000 rpm, me nivel të zhurmës 36 db dhe dimensione 275 x 123 x 30, peshë 1,080 g.

Vlerësimet

Produkti ne rregull. Faleminderit Gjirafa50
Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
5060301693757
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-KRX52-01
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
16 Nëntor 2016
Lartësia e ftohësit [mm]:
30
Lloji:
Alumin, bakër, plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
36
Përmasat:
275 x 123 x 30
Përmasat e pompës (mm):
80 x 80 x 52.9
Pesha (g):
1 080
Prodhuesi:
NZXT
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket (slot):
AMD AM4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com

Bashkangjitja Ftohës me ujë për procesor edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE