Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për procesor NZXT Kraken X61 + ujë për ftohës + radiator

Kodi i produktit:
159508
EAN:
5060301691203
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-KRX61-01
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
24 Shtator 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

142.50 
Ju kurseni : 7.00   (5%)
135.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sistemi ftohës për procesor përmban ftohësin për ujë, radiatorin dhe dy ftohës të qetë. Ftohësit kanë madhësi prej 140 mm dhe shpejtësi prej 800 deri në 2000 rpm, nivel të zhurmës 37 dbA. Ftohësi përkrah Intel dhe AMD sockets të llojit LGA 2011, LGA 1366, LGA 1150/1155/1156, AMD FM2, FM1, AM3 +, AM3, AM2 + and AM2. Dimensionet e radiatorit janë 140 x 280 x 27 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5060301691203
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-KRX61-01
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
24 Shtator 2014
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Përmasat:
140 x 172,5 x 27
Prodhuesi:
NZXT
Shpejtësia e ajrit (CFM):
106,1
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com

Bashkangjitja Ftohës për procesor NZXT Kraken X61 + ujë për ftohës + radiator edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE