Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për procesor SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2, 140 mm

Kodi i produktit:
177528
Drita e pasme:
Jo
Mundësi e instalimit të RAM:
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 400
Shpejtësia e ajrit (CFM):
78,6

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania SilentiumPC lanson ftohësin për procesor Fortis 3 HE1425, që karakterizohet me dizajnin e tij klasiket dhe instalimin e lehtë. Karakteristikat themelore të trupit të procesorit janë mbajtësi monobloc dhe shpërndarësi i nxehjes.. Këto dyja janë të ndërtuar nga alumini dhe përmbajnë pesë tuba heatpipe me diametër prej 6 mm. Ftohësi përkrah sockets nga Intel dhe AMD: LGA 775, 1150, 1151, 1155, 1156, 1366, 2011 dhe AMD AM2, AM2 +, AM3, AM3 +, FM1, FM2, FM2 +. Ftohësi ka diameter prej 140 mm, me shpejtësi prej 500-1400 rpm dhe nivel të zhurmës 22 dbA. Dimensionet e ftohësit janë 125 x 125 x 155 mm, me peshë prej 820 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
5904730204224
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC130
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
12 Shtator 2015
Lartësia e ftohësit [mm]:
158
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Mundësi e instalimit të RAM:
Niveli i zhurmës (dB):
22
Përmasat:
125 x 125 x 155
Përmasat [mm]:
125 x 140 x 158
Pesha (g):
820
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ajrit (CFM):
78,6
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 400
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
220

Bashkangjitja Ftohës për procesor SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE