Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për procesorë Thermaltake NiC C4, 120 mm

Kodi i produktit:
159088
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
39,9
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
220
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 
Ju kurseni : 27.00   (39%)
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
39% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seria e re e ftohëseve Thermaltake NiC C4, që përmban modelet F3, F4 , C4 , C5 është fokusuar në kombinimin e performancës dhe operimit në heshtje. Ftohësi përbëhet nga bërthama që posedon teknologjinë HeatPipe, teknologji kjo me katër tube të diametrit 6 mm, që transferon të nxehtit prej ftohësit në pjesën përbërëse të aluminit. Ftohësi ka madhësi 120 mm, ndërsa shpejtësi prej 1000 deri në 2000 rrotullime në minutë, ndërsa nivel të zhurmës prej 20 deri në 39.9 dbA. Përkrah këto platforma të Intel dhe AMD: Intel LGA 2011/1366/1155/1156/1150/1150/775 AMD FM2 / FM1 / AM3 + / AM3 / AM2 + / AM2. Dimenzionet e radiatorit kryesorë janë 160 x 140 x 50 mm, me peshë prej 794 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4717964390394
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CLP0607
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lansuar:
11 Shtator 2014
Lartësia e ftohësit [mm]:
160
Lidhës:
3pin
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
39,9
Përmasat:
140 x 160 x 50
Pesha (g):
794
Prodhuesi:
Thermaltake
Shpejtësia e ajrit (CFM):
99,1
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
220
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Bashkangjitja Ftohës për procesorë Thermaltake NiC C4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE