Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për procesorë Zalman CNPS80F, 80 mm

Kodi i produktit:
131962
Drita e pasme:
Jo
Madhësia e ventilatorit:
80 x 80
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 500
Prodhuesi:
Zalman

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 
Ju kurseni : 1.00   (11%)
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ftohësi Zalman CNPS5X Zalman Performa i dizajnuar për procesorë, përbëhet nga alumini dhe bakri. Përkrah këto sockets: 1156, 1155, 1150, 775, AM2, AM2 +, AM3, AM3 + dhe FM1. Pesha e tij është vetëm 193 gram, mirëpo në krahasim me peshën largon sasi të madhe të nxehtësisë. Gjithashtu në vete përmban CNPS që e parandalon zhurmën e ftohësit. Pjesa pasive e procesorit ka diametër prej 102.5 mm, dhe përdoret si absorbues për nxehtësi. Shpejtësia e ftohësit është 1,350 – 2,100 RPM, me nivel të zhurmës prej 23.8 dbA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8809213764493
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CNPS80F
Kontroll i shpejtësisë:
Jo
Lansuar:
28 Qershor 2013
Lartësia e ftohësit [mm]:
48.4
Lidhës:
3pin
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
80 x 80
Niveli i zhurmës (dB):
23,8
Përmasat [mm]:
102,5 x 98,7 x 48,4
Pesha (g):
198
Prodhuesi:
Zalman
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 500
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
95

Bashkangjitja Ftohës për procesorë Zalman CNPS80F edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE