Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024, 92 mm

Kodi i produktit:
187661
Drita e pasme:
Jo
Mundësi e instalimit të RAM:
Socket (slot):
AMD 754, AMD 939, AMD 940, AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Shpejtësia e ajrit (CFM):
55,7

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania SilentiumPC lanson ftohësin për procesor SPARTAN 3 HE1024, që karakterizohet me dizajnin e tij klasiket dhe instalimin e lehtë. Karakteristikat themelore të trupit të procesorit janë mbajtësi monobloc dhe shpërndarësi i nxehjes. Këto dyja janë të ndërtuar nga alumini dhe përmbajnë tuba pasiv heatpipe me diametër prej 6 mm. Ftohësi përkrah këto lloje të sockets AMD 754, AMD 939, AMD 940, AMD AM2, AM2 + AMD, AMD AM3 AMD AM3 +, FM1 AMD, AMD FM2, FM2 + AMD, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156 Ftohësi ka diametër prej 92 mm, me shpejtësi prej 800-2000 rpm dhe nivel të zhurmës 21dbA. Dimensionet e ftohësit janë 110 x 82.5 x 135 mm, me peshë prej 500 g. Për lidhjen me pllakëz amë, përmban konektor 4-pin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
5904730204408
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC146
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
15 Mars 2016
Lartësia e ftohësit [mm]:
135
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
100 x 100
Mundësi e instalimit të RAM:
Niveli i zhurmës (dB):
21
Përmasat:
110 x 52 x 135
Përmasat [mm]:
110 x 82,5 x 135
Pesha (g):
500
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ajrit (CFM):
55,7
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Socket (slot):
AMD 754, AMD 939, AMD 940, AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
150

Bashkangjitja Ftohës SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE