Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës SilentiumPC Zephyr 92mm, i zi

Kodi i produktit:
134491
Drita e pasme:
Jo
EAN:
5900308750940
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC015
Lansuar:
14 Gusht 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit SilentiumPC i serisë Zephyr 92 me dimension 92 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat punojnë në temperaturë të lartë. Ftohësi SilentiumPC ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 1300 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës 13.9 dB, dhe qarkullim të ajrit 33.77 CFM, dizajni i veqantë me 7 krahë e bën edhe më elegant flladitësin. Flladitësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 50.000 orë, flladitësi lidhet me energji elektrike me anë të lidhësve 3-gjilpërësh. Dimensionet e flladitësit janë 92 x 92 x 25 mm

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
5900308750940
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC015
Lansuar:
14 Gusht 2013
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Niveli i zhurmës (dB):
13,9
Përmasat [mm]:
92 x 92 x 25
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ajrit (CFM):
33,77
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 300

Bashkangjitja Ftohës SilentiumPC Zephyr 92mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE