Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Thermaltake Floe Riing RGB 240mm, TT Premium Edition

Kodi i produktit:
229203
Drita e pasme:
Po (RGB)
Ndriçim:
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1400

Si të porosisim në Gjirafa50?

179.50 
Ju kurseni : 17.00   (9%)
162.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Floe Riing është një ftohës me lëng i CPU i cilësisë së lartë. Është i pajisur me një radiator, dy tuba që lidhin bllokun dhe procesorin me një radiator, një kontrollues dixhital ndriçimi dhe dy ventilatorë 120mm Riig Plus RGB LED. Niveli i zhurmës së ftohjes është ndërmjet 19.8-24.7 dBA, shpejtësia e ventilatorit është 500-1.400 RPM dhe rrjedha maksimale e ajrit është 14.2 - 42.34 CFM. Është në përputhje me bazat LGA të Intel 1150/1151/1155/1156/1366/2011 / 2011-3 / 2066 dhe AMD AM2 (+) / AM3 (+) / AM4 / FM1 / FM2. Instalimi i tij është shumë i lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
4717964409263
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-W157-PL12SW-A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
22. 1. 2018
Lartësia e ftohësit [mm]:
27
Lidhës:
5pin
Lloji:
Gomë, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, Me ujë
Madhësia e ventilatorit:
84 x 44 x 153
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
24,7
Përmasat:
240 x 120 x 27
Pesha (g):
1 355
Prodhuesi:
Thermaltake
Shpejtësia e ajrit (CFM):
42,34
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1400
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Bashkangjitja Ftohës Thermaltake Floe Riing RGB 240mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE