Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Zalman ZM-DF14, 140 mm, LED i kuq

Kodi i produktit:
161739
EAN:
8809213767241
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-DF14 RED
Lansuar:
16 Tetor 2014
Lloji:
Plastik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 
Ju kurseni : 6.00   (28%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
28% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Zalman ZM-DF14 me dimension 140 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Zalman ka fuqi rrotulluese të ventilatorit me 1200 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 28 dBA, dhe qarkullim të ajrit 63 CFM, dizajni i veqantë me dritë LED të kuqe e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësave 3-gjilpërësh Molex. Dimensionet e flladitësit janë 140 x 140 x 27 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809213767241
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-DF14 RED
Lansuar:
16 Tetor 2014
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
28
Përmasat [mm]:
140 x 140 x 27
Pesha (g):
159
Prodhuesi:
Zalman
Shpejtësia e ajrit (CFM):
63
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 200

Bashkangjitja Ftohës Zalman ZM-DF14 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE