Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohëse Arctic Xtreme rev.2 për procesorë, 120 mm

Kodi i produktit:
61904
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
24.4
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
160
Socket (slot):
AMD 754, AMD 939, AMD AM2+, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja Arctic Cooling Freezer I11 CO është e dizajnuar për procesorë, që ka diametër prej 92 mm, shpejtësi 1500 rrotullime në minutë. Gjithashtu përmban edhe pjesën pasive ku bëhet absorbimi i nxehtësisë, që përbëhet prej 226 fletave të aluminit,.Përkrah këto lloje të socket: Intel LGA 1366, 1150, 1155, 1156, 775 dhe FM2 +, FM1, AM3 +, AM2 +, AM4, 939, 754 AMD. Dimensionet e produktit janë 130 x 100 x 131 mm, me peshë prej 608 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670024328
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
UCACO-P0900-CSB01
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia e ftohësit [mm]:
140
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
24.4
Përmasat:
130 x 100 x 131
Përmasat [mm]:
132 x 140 x 100
Pesha (g):
608
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ajrit (CFM):
35,7
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Socket (slot):
AMD 754, AMD 939, AMD AM2+, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
160
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Ftohëse Arctic Xtreme rev.2 për procesorë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE