Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohëse Coolermaster Nepton 280L për procesorë, 2x140mm

Kodi i produktit:
143794
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
39
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
119.50 
Ju kurseni : 11.00   (9%)
108.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja përmban sistemin ftohës prej uji, i cili e absorbon nxehtësinë në ujë dhe transmetohet në bllokun e procesorit përmes gypave të instaluara në radiatorë. Në radiatorë janë të instaluara dy ftohëse prej 140 mm me shpejtësi prej 2000 rpm dhe nivel të zhurmës 39 db. Përkrah këto lloje të socket: Intel 2011/1366/1156/1155/1150/775 dhe AMD FM1 / FM2 / AM3 + / AM3 / AM2. Dimensionet e radiatorit janë 311 x 139 x 30 mm, ndërsa dimensionet e bllokut të procesorit 75 x 69.8 x 49.1 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512046159
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-N28L-20PK-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
8 Janar 2014
Lartësia e ftohësit [mm]:
30
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
39
Niveli i zhurmës së pompës (dB):
25
Përmasat:
311 x 139 x 30
Përmasat e pompës (mm):
75 x 69.8 x 49.1
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
122,5
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE