Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohëse Coolermaster Nepton për procesorë, 2x120 mm

Kodi i produktit:
163120
EAN:
4719512047774
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-N24M-24PK-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
8 Nëntor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
106.50 
Ju kurseni : 11.00   (10%)
95.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja Coolermaster Nepon përmban sistemin ftohës prej uji, e cila mundëson absorbimin e nxehtësisë, që transferohet përmes tubave të instaluar në radiator deri në bllokun e procesorit. Përmban dy ftohëse prej 120 mm, me shpejtësi prej 2400 rpm dhe nivel të zhurmës 27 db. Kontrollimin e shpejtësisë mund ta bëni përmes PWM të integruar në pllakëzën amë. Përkrahë këto lloje të socket: Intel LGA 2011 / 2011-3 / 1366/1156/1155/1150/775 dhe AMD FM1 / FM2 / FM2 + / AM3 + / AM3 / AM2 +.Dimensionet e radiatorit janë 274 x 119 x 27 mm, ndërsa dimensionet e bllokut të procesorit 75 x 69.8 x 49.1 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512047774
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-N24M-24PK-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
8 Nëntor 2014
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
27
Përmasat [mm]:
274 x 119 x 27
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
76
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 400
Socket (slot):
AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE