Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohëse CORSAIR H100 Extreme Performance V2, 120 mm

Kodi i produktit:
184500
Drita e pasme:
Jo
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM3, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 435

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 
Ju kurseni : 14.00   (10%)
121.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja Corsair H100 Extreme Performance V2 është mjaft i madh dhe instalimi në kasa bëhet në mënyrë të lehtë. Gjithashtu është e përbërë nga pompa, që ka material bakri. Pompa është mjaft efektive për absorbimin e nxehtësisë në ujin qarkullues, ku transferohet në radiator. Ftohësja vjen me një kabllo Corsair Link me USB port hyrës për në pllakëzën amë. Dimensionet e radiatorit janë 276 x 125 x 30 mm. Përkrahë procesorë të platformës Intel dhe AMD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8435910715362
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CW-9060025-WW
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
4 Shkurt 2016
Lartësia e ftohësit [mm]:
30
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
37,7
Përmasat:
276 x 125 x 30
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ajrit (CFM):
70,69
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 435
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM3, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Ftohëse CORSAIR H100 Extreme Performance V2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE