Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohëse Kelvin Fractal Design T12 për procesorë, 120 mm

Kodi i produktit:
163922
EAN:
7350041082552
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FD-WCU-KELVIN-T12-BK
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
26 Nëntor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

106.50 
Ju kurseni : 10.00   (9%)
96.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja Kelvin Fractal Design T12 është e dizajnuar për procesorë. Kjo ftohëse cila përmban një bllok uji, pjesën pasive dhe një ftohëse. Pjesa pasive është e lidhur në bllok të ujit përmes pompave të bakrit, të cilat e përçojnë ujin me shpejtësinë e nevojshme. Shpejtësia e ftohëses shkon në 1700 rrotullime për minutë, me nivel të zhurmës prej 26.9 db dhe rrjedhje të ajrit 62.4 CFM. Falë sistemit të zgjeruar të pjesës pasive, në të ekziston edhe hapësira për lidhjen e një ftohësi tjetër, apo ka hapësirë edhe për lidhjen e ndonjë kartele grafike. Kjo ftohëse përkrah këto lloje të socket: AMD AM2, AM2 + AMD, AMD AM3 AMD AM3 +, FM1 AMD, AMD FM2, FM2 + AMD, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366 dhe Intel 2011. Dimensionet e ftohëses janë 46 x 132 x 163mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041082552
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FD-WCU-KELVIN-T12-BK
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
26 Nëntor 2014
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
26,9
Përmasat [mm]:
46 x 132 x 163
Prodhuesi:
Fractal Design
Shpejtësia e ajrit (CFM):
62,4
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 700
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE